Difference between revisions of "Silicon mine"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 6: | Line 6: | ||
|'''Outputs''' || 4x [[silicon]] | |'''Outputs''' || 4x [[silicon]] | ||
|- | |- | ||
| − | |'''Production interval''' || 3: | + | |'''Production interval''' || 3:20 minutes |
|} | |} | ||
[[Category:Facility]] | [[Category:Facility]] | ||
Revision as of 02:33, 7 June 2020
| Cost | $9,000 |
| Inputs | N/A |
| Outputs | 4x silicon |
| Production interval | 3:20 minutes |